Odborný závod PORTAS
Ing. Přemysl Nigrin

Zavolejte nám
602 451 674

Jak nás najdete

Adresa odborného závodu PORTAS

Ing. Přemysl Nigrin
Osecká 337
435 11 Lom

Přeji si

  • Poradenství na místě
  • Předběžný telefonický rozhovor

ZDARMA A NEZÁVAZNĚ

Naši zkušení odborníci Vám pomohou při realizaci Vašeho vysněného bydlení. Pro Vaši individuální konzultaci s originálními vzory si rezervujeme dostatek času. Kdykoli to vyh ovuje Vám, třeba večer po práci nebo - po dohodě - i o víkendu.

Vaše výhody: Úspora času a kvalitní poradenství díky zohlednění Vaší bytové situace. Obdržíte řešení, které bude vyhovovat Vašim představám i Vašemu rozpočtu. Připravíme pro Vás férovou kalkulaci nejlepší možné pevné ceny. Cena bude transparentní a bez skrytých nákladů. Pak se rozhodnete.

Vyplňte prosím formulář a sdělte nám i svá přání ohledně modernizace. Váš místní specialista PORTAS Vás bude brzy kontaktovat a sjedná s Vámi termín schůzky. Odesláním své poptávky vyjadřujete souhlas s ukládáním a zpracováním zadaných údajů v souladu s našimi Zásadami o ochraně osobních údajů.

Zajímám se o*:

Moje adresa

Rada
Prosíme vyplňte všechna políčka označená *.

Mé kontaktní možnosti

POZNEJTE PORTAS A JEHO OSVĚDČENÉ RENOVAČNÍ A MODERNIZAČNÍ SLUŽBY

Máte představy, přání a vize o modernizaci vybavení vaší domácnosti a otázky ohledně jejich provedení? Zde můžete snadno a rychle zjistit, které produkty z rozsáhlého balíčku inovativních renovačních řešení má pro vás PORTAS připravené.

Naši zkušení experti na renovace vám rádi poskytnou informace po telefonu a na vaše přání domluví i termín poradenství na místě.

Odesláním své poptávky souhlasíte s ukládáním a zpracováním Vámi zadaných údajů podle našich informací o ochraně osobních údajů.

Zajímám se o*:

Nejlépe mě zastihnete telefonicky:

Mé kontaktní možnosti

Rada
Prosíme vyplňte všechna políčka označená *.

Menü